מסאז שוודי

עיסוי שוודי
העיסוי השוודי הקלאסי מתבצע עם שמן על הגוף (שקדים / זרעי ענבים – טבעיים) ומתאפיין במגע זורם ונעים.
לעיסוי השוודי השפעות חיוביות על כל מערכות הגוף, זרימת הדם בגוף מואצת ובכך גורמת לחמצן חדש להגיע אל השרירים והרקמות, להזין אותם ולנקז מהם רעלים.
העיסוי השוודי מסייע בשחרור שרירים, הפגת כאבים ומתח, שיפור מחזור הדם ועוד.

 • עיסוי שוודי הוא אחד מהעיסויים הנעימים ביותר שתוכלו ליהנות מהם, ואם אתם מחפשים אנשי מקצוע מובילים שיוכלו לעשות לכם עיסוי כזה, הגעתם למקום הנכון. הבסיס של העיסוי השוודי הוא השימוש בשמן, שיכול להיות שקים, זרעי ענבים או שמנים טבעיים אחרים, והוא מתאפיין במגע זורם, מרגיע ונעים. לכן כבר במהלך עיסוי כזה התחושה מרגיעה והאנרגיה בגוף משתנה, מה שהופך את העיסוי הזה למתאים מאוד גם בתור מתנה זוגית רומנטית.
  השפעות העיסוי השוודי
  כשמדברים על עיסוי שוודי מדברים על עיסוי עם השפעות חיוביות מאוד לגוף, כמו לדוגמא:
  הוא משפר את זרימת הדם בגוף
  הוא גורם לחמצן חדש להגיע אל השרירים ואל הרקמות
  הוא מסייע בשחרור שרירים
  בעזרת עיסוי כזה אפשר להפיג כאבים ומתחים
  האווירה שבה נעשה העיסוי
  מעבר לכך שצריך לבחור אנשי מקצוע מובילים לעיסוי שממנו אנחנו רוצים ליהנות, כדאי יהיה גם לשים לב לאווירה שבה הוא נעשה. אצלנו בחברת דרך נגיעה תוכלו לפגוש מטפלים מקצועיים שאנחנו משתפים איתם פעולה, ותהיו בטוחים שהעיסויים עצמם גם נעשים באווירה נעימה. מצד אחד נוכל להגיע עם הציוד המקצועי כדי לעשות לכם עיסוי שוודי בכל מקום שבו אתם נמצאים באזור הצפון, ומצד שני תוכל אתם להגיע לספא המפנק שלנו. זה לא משנה באיזו אופציה תבחרו כי בכל מקרה אנחנו נעשה הכול כדי שתיהנו לא רק מהמגע המרגיע אלא גם כדי שתיהנו מהאווירה עצמה, כי הניסיון שלנו מוכיח שאווירה טובה ומרגיעה תורמת להצלחת העיסוי.