עיסוי ארומתרפי

posted in: סוגי מסאז' | 0

עיסוי ארומתרפי
"ארומה-תרפיה" היא שיטת טיפול עתיקה עוד מימי התנ"ך. משמעה ריפוי טבעי בעזרת שמנים אתרים שהם תמציות מרוכזות המופקות מן הצמחים.
הטיפול מלא בניחוחות נעימים ואיכויות ריפוי, טיפול עדין ומרגיע לגוף ולנפש ומשלב בתוכו את תמציות השמנים על ידי הבערת השמנים במבער בחדר, הרחה, ובהוספת התמציות לשמן העיסוי עצמו.

התמציות מותאמות לצורכי המטופל בשיחה קצרה לפני הטיפול ונרקחת התערובת היחודית המותאמת לו ולפי האיכותיות שלהם אנו רוצים להביא לטיפול.
עיסוי ארומתרפי זה מה שדרוש לכם אם מה שאתם שואפים לו זה כמה רגעים של נחת, שלווה והרבה רוגע. ארומה – תרפיה היא שיטת טיפול עתיקה מאוד ואנו מזהים אותה עוד מידי התנ"ך. משמעות הטיפול הזה היא ריפוי טבעי בעזרת שמרים אתרים, שהם תמציות מרוכזות המופקות מצמחים. בפועל זה עובד בשיטה הבאה: לפני תחילת העיסוי מתנהלת שיחה קצרה עם המטופל, ועל פי השיחה הזאת נרקחת התערובת הייחודית שתתאים למטופל ולדבר שבו אנו רוצים לטפל.
כיצד מתבצע עיסוי ארומתרפי?ראשית, כדאי לדעת שטיפול כזה מלא בניחוחות נעימים שמרגיעים, ובפועל מדובר על טיפול:
עדין מרגיש לנפש ולגוף טיפול שמשלב בתוכו תמציות שמנים
השילוב של תמציות השמנים בטיפול הוא מהותי, שכן השמנים מובערים בחדר, מריחים אותן ומוסיפים אותן לשמן העיסוי עצמו. לכן יש חשיבות לשיחה המתבצעת עם המטופל עוד לפני תחילת העיסוי כי כך ניתן להתאים את התמציות למטרת העיסוי.
המקצועיות בעיסוי
חשוב לדעת שאומנם עיסויים ארומתרפיים מוצעים היום על ידי לא מעט אנשי מקצוע בתחום, אך לא בכל מקום תקבלו את מה שמחכה לכם אצלנו. מעבר לכך שאנשי המקצוע אצלנו מומחים ואנו מבצעים שיתופי פעולה עם מטפלים שונים בכל אזור הצפון, אצלנו גם מושם דגש על האווירה. הניסיון שלנו מוכיח שאווירה טובה תמיד יכולה לתרום להצלחת העיסוי ולכן תמיד נקפיד על מקום נקי, מוזיקה נעימה וריחות טובים. את רוב העיסויים שאנו מציעים נוכל לבצע בבית הלקוח או בצימר שבו אתם מתארחים, כך שאתם מוזמנים ליצור עימנו קשר וליהנות ממקצועיות בכל סוגי העיסויים