עיסוי משולב

posted in: סוגי מסאז' | 0

עיסוי משולב
עיסוי המשלב כמה טכניקות עיסוי שונות המותאמות לפי צרכי המטופל / רמת תפיסות השרירים בגוף.
המטפל מברר לפני הטיפול את צרכיו והעדפותיו של המטופל, לחוזק מגע מסויים או אם יש אזורים בגוף שנחוץ בהם התמקדות נוספת,
ולפי כך מתאים את הטיפול היחודי והנכון בשבילו.
*ניתן לשלב אבנים חמות כאשר הטיפול מתקיים בספא.

 • עיסוי משולב הוא עיסוי שמותאם באופן אישי לכל מטופל, וההתאמה הזו נעשית על ידי שיחת פתיחה לפני תחילת העיסוי. המטרה בעיסוי כזה היא להשתמש בכמה וכמה טכניות טיפול שונות, ולכן חשוב להבין תחילה:
  מהם צרכי המטופל
  איפה כואב לו בדיוק
  מה רמת תפיסות השרירים
  מה מעדיף המטופל
  איזו רמה של חוזק מגע מעדיף המטופל
  האם יש אזורים שבהם נחוצה התמקדות מיוחדת
  כל הפרטים האלה באים לידי ביטוי בשיחה הראשונית לפני תחיל העיסוי ואז אפשר לצאת לדרך, כאשר המטפל כבר יודע למה בדיוק מצפה המטופל שלו. הטיפול הוא ייחודי במטרה לענות על הצרכים של המטופל עצמו ולכן נושא ההקשבה וההבנה כאן באים לידי ביטוי.
 • עיסוי משולב באווירה מרגיעה
  לא אחת קורה שהצלחת העיסוי המשולב תלויה לא רק ביכולות של המעסה, בניסיון שלו ובהבנתו את המטופל, אלא גם באווירה שבה מתבצע העיסוי. ככל ששמים לב ליותר פרטים כמו: מוזיקה, ריח טוב, מקום נקי ואווירה נעימה כך התוצאה בדרך כלל טובה יותר. בין אם אתם בוחרים את העיסוי המשולב, את עיסוי הרקמות העמוק או כל עיסוי אחר, כדאי יהיה להקפיד שהוא נעשה באווירה מתאימה. המטרה של כל העיסויים גם יחד היא לא רק לשחרר כאבים פיזיים אלא גם לגרום לכם להיות רגועים יותר, דבר שכולנו זקוקים לו בעידן המודרני והמלחיץ שבו אנחנו חיים. לכן המקום הטוב ביותר שאליו תוכלו לפנות זה דרך נגיעה כי אצלנו שמים דגש על מקצועיות ועל אווירה טובה.