עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק
טכניקת עיסוי החודרת לעומק הרקמות ומאפשרת טיפול ממוקד ויסודי באזורים אשר אנו מבקשים לטפל.
טכניקת העיסוי ברקמות העמוקות מכוונת לשחרור התבניות הכרוניות של מתח אשר הצטבר בגוף, העיסוי מתמקד בד"כ באזורים ספציפיים ועלול לגרום לרגישות וכאב. עיסוי רקמות עמוקות מיועד לאנשים האוהבים וזקוקים למגע חזק ואינטנסיבי, לסובלים מביטוי פיזי של מתחים ולחצים נפשיים, לטיפול בכאבי שרירים או לבעלי מסת שריר / גוף גדולה.

 • עיסוי רקמות עמוק זה מה שאתם צריכים אם גם אתם:
  סובלים מביטוי פיזי של מתחים ולחצים נפשיים
  זקוקים לטיפול בכאבי שרירים
  נהנים ממגע חזק ואינטנסיבי
  חשוב לדעת :על עיסוי רקמות עמוק שהוא עלול לגרום לרגישות ולכאבים כי מדובר על טכניקת עיסוי שחודרת לעומק הרקמות. בצורה כזאת, על ידי החדירה לעומק הרקמות, אנחנו יכולים לטפל בצורה ממוקדת ויסודית יותר באזורים שמהם אנחנו מבקשים לשחרר את הכאב. המטרה העיקרית בטיפול כזה היא לשחרר מתח שמצטבר בגוף וברוב המקרים העיסוי יתמקד באזורים ספציפיים, כך שאם אתם זקוקים לטיפול עמוק ורציני זו יכולה להיות בחירה נהדרת עבורכם.
  עיסוי רקמות עמוק והמומחיות שהוא דורש עיסוי זה מסוג אותם הדברים שכמעט כל אדם מתנסה בהם בחיים, הן בצד שלו עושים את העיסוי והן בצד שמנסה לעשות עיסוי. עם זאת, חשוב לדעת שכדי שהעיסוי לא יגרום לנזקים עדיף להשאיר את העבודה הזאת למומחים בתחום, ולכן כדאי לכם לפנות אלינו. את החברה שלנו, דרך נגיעה, הקמנו לפני מספר שנים ואנחנו מציעים לכם את הטוב ביותר בכל מה שקשור לעיסויים. לאנשי המקצוע שאיתם אנחנו עובדים יש ניסיון, ידע וגם לא מעט אהבה לתחום, כך שאיתנו אתם יכולים להירגע ולדעת שאתם במקום הנכון. עיסוי רקמות יוכל לשחרר אתכם מהכאב שאתם מרגישים כבר זמן רב ואנחנו יכולים לעשות לכם אותו בכל מקום שתרצו באזור הצפון: בבית שלכם, בצימר שבו אתם נופשים או בספא המפנק שלנו.